Warunki korzystania z serwisu.

Ta witryna (strona internetowa) jest własnością spółki Norcan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Balicach (32-083) ul. Przemysłowa 28, NIP 676-250-01-64, która jest częścią Grupy Norcan S.A.S.
Norcan S.A.S, nadzoruje niniejszą stronę w Haguneau we Francji.
Niniejsza strona ma na celu dostarczenie ogólnych informacji na temat firmy Norcan i jej produktów.

Jeśli otwierasz i przeglądasz niniejszą stronę internetową, akceptujesz tym samym wszelkie ograniczenia i warunki korzystania z niej, podane poniżej. Prosimy nie korzystać z tej strony, jeśli nie zgadzasz się na wszystkie warunki użytkowania serwisu. Warunki korzystania i Polityka prywatności są prawnie wiążące.awione na stronie internetowej, mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy i nie stanowią podstaw do relacji prawnie wiążących lub ustanowienia takich relacji,w tym nie stanowią oferty sprzedaży produktów grupy Norcan.

Odpowiedzialność

Wszelkie informacje zamieszczone na stronie internetowej zostały przedst
Wszelkie treści, informacje i dane przedstawione w dobrej wierze z zachowaniem najwyższej staranności, celem zapewnienia aktualności i ścisłości danych. Jednakże Norcan nie ponosi odpowiedzialności za następstwa korzystania ze stron internetowych oraz ich zawartości, w szczególności nie odpowiada za dokładność, ścisłość i kompletność informacji. Norcan zastrzega sobie również prawo do zmiany w każdym czasie i na różne sposoby co do treści na niniejszych stronach internetowych, niezależnie od przyczyny i bez wcześniejszego powiadomienia. Wszystkie zatem osoby wykorzystujące opublikowaną zawartość czynią to na własną odpowiedzialność.

Norcan nie ponosi żadnej odpowiedzialności i zobowiązań za jakiekolwiek szkody, które mogą wyniknąć z dostępu, użycia lub niezdolności do wykorzystania informacji znajdujących się na niniejszej stronie, oraz uszkodzeń lub braków w jej zawartości.

Prawo własności intelektualnej

Treść strony internetowej, w tym wszelkie informacje, logo, nazwy handlowe, nazwy produktów, obrazy i inne oznaczenia chronione są obowiązującym prawem własności intelektualnej i stanowią wyłączną własność Norcan. Fragmenty strony internetowej mogą być kopiowane i drukowane wyłącznie do użytku prywatnego w celach niekomercyjnych. Wszystkie ostrzeżenia dotyczące ochrony praw własności lub innych praw muszą być respektowane. Dokumenty nie mogą być przepisywane, kopiowane, pobierane, modyfikowane lub w inny sposób dystrybuowane w celach komercyjnych bez zgody Norcan.

 

Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki
Dane osobowe i informacje zebrane z formularzy są przetwarzane przez Norcan S.A.S. i Norcan Polska. Zapewniamy, że ochrona danych osobowych jest zgodna z prawem Unii Europejskiej, Francji i Polski.
Dane te są zbierane w celu zarządzania bazą klientów. W żadnym wypadku dane te nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim.
W celu dostępu, sprostowania, blokowania i usuwania swoich danych osobowych zapraszamy do kontaktu z nami na adres:

Norcan Polska S.p. z o.o.
ul. Przemysłowa 28
32-083 Balice
Polska

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.